NASZE REALIZACJE

Niektóre Opinie i Rekomendacje:


 • Dziękujemy za obsługę naszych wyjazdów zagranicznych. Liczymy na równie profesjonalną współprace w przyszłości. Czekamy na ciekawe oferty wyjazdów sportowych!
  ORLEN Centrum Serwisowe Sp. z o.o.
  -
  ORLEN Centrum Serwisowe Sp. z o.o.
 • Państwa zawodowy profesjonalizm stoi na bardzo wysokim poziomie. Wszystko podczas naszej podróży było załatwione i dopięte na "ostatni guzik" i to nie na ostatnią chwile jak to w wielu firmach bywa a dużo przed czasem co skutkowało bardzo wysokim zadowoleniem z naszej strony. Bardzo dobry kontakt z Państwem w czasie załatwiania i dogrywania szczegółów wycieczki sprawiał że człowiek czuł się spokojnie podczas podróży. Z czystym sumieniem mogę polecić Państwa jako kogoś, kto jest warty zaufania.
  Wojnarowscy Sp. z o.o.
  -
  Wojnarowscy Sp. z o.o.
 • Dziękujemy za profesjonalne zorganizowanie wyjazdu do Włoch. Nasi Klienci szczególnie chwalili i docenili zaangażowanie Organizatora, dopracowanie szczegółów programu i obsługę imprezy podczas pobytu we Włoszech. Jesteśmy przekonani, że zorganizujemy z Państwem kolejne, ciekawe i pełne wrażeń wyjazdy.
  Luxury Trip
  -
  Luxury Trip
 • Dziękujemy za wsparcie w organizacji wyjazdu.  Wyjazd był wielkim, pozytywnym zaskoczeniem, a zwiedzanie fabryki, linii produkcyjnej oraz przejażdżka Ferrari wywołało u nas niesamowitą radość i satysfakcje. Wyjazd na 5+.
  Lita Serwis
  -
  Lita Serwis
 • Dziękujemy za super zabawę. Było jak w filmie "Szybcy i wściekli" -:) W końcu ja również będąc na miejscu skorzystałem z okazji i pojeździłem, najbardziej zafascynowane były chyba jednak dzieci które cały czas jeździły, a na koniec otrzymały niezłe prezenty zegarek i złote koczyki - oczywiście wszystko w kształtach logo Ferrari. Muzeum Ferrari jest piękne, Maseratii kolekcja jak i farma serowa super ! Do tego zwiedzony "prawie" cały Mediolan w tym na koniec San Siro. Pozdrawiam!
  Piotr P. z rodziną
  -
  Piotr P. z rodziną
 • Dziękujemy za zorganizowanie wyjazdu na mecz dla naszej firmy i współpracę na bardzo wysokim poziomie. Na pewno skorzystamy jeszcze z Państwa usług!
  Miromad
  -
  Miromad