POLECANE OFERTY:


 

DLACZEGO MY?


Wiedza i kompetencje

Jesteśmy wykwalifikowanym zespołem specjalizującym się w obsłudze wyjazdów luksusowych. Posiadamy fachową wiedzę o proponowanych kierunkach. Atrakcje z naszych ofert zostały wyselekcjonowane i dokładnie sprawdzone.

Wysoka jakość i optymalna logistyka

Świadczymy usługi wysokiej jakości. Nasze imprezy są dobrze zaplanowane i wzbogacone o wiele atrakcji. Czuwamy bezpośrednio nad prawidłowym przebiegiem wyjazdów. Nasi Klienci nigdy się nie nudzą  a po powrocie wysoko oceniają przebieg wyjazdu.

Kreatywność i elastyczność

Nasze programy są autorskie, oparte na zdobytych doświadczeniach i owocnej współpracy z dostawcami usług za granicą. Dzięki szerokiemu wachlarzowi dostępnych atrakcji tworzymy oferty dopasowane do indywidualnych oczekiwań i budżetów.NIEKTÓRE OPINIE i REKOMENDACJE


 • Pragniemy serdecznie podziękować za sprawne zorganizowanie wycieczki motoryzacyjnej dla naszych pracowników. Jesteśmy przekonani, że Państwa firma jest solidnym i odpowiedzialnym organizatorem, posiada niezbędną wiedzę, kwalifikacje i doświadczenie. Poziom świadczonych usług gwarantuje satysfakcję i zadowolenie.
  Seen Technologie Sp. z o.o.
 • Państwa zawodowy profesjonalizm stoi na bardzo wysokim poziomie. Wszystko podczas naszej podróży było załatwione i dopięte na "ostatni guzik" i to nie na ostatnią chwile jak to w wielu firmach bywa a dużo przed czasem co skutkowało bardzo wysokim zadowoleniem z naszej strony. Bardzo dobry kontakt z Państwem w czasie załatwiania i dogrywania szczegółów wycieczki sprawiał że człowiek czuł się spokojnie podczas podróży. Z czystym sumieniem mogę polecić Państwa jako kogoś, kto jest warty zaufania.
  Wojnarowscy Sp. z o.o.
  -
  Wojnarowscy Sp. z o.o.
 • Dziękujemy za profesjonalne zorganizowanie wyjazdu do Włoch. Nasi Klienci szczególnie chwalili i docenili zaangażowanie Organizatora, dopracowanie szczegółów programu i obsługę imprezy podczas pobytu we Włoszech. Jesteśmy przekonani, że zorganizujemy z Państwem kolejne, ciekawe i pełne wrażeń wyjazdy.
  Luxury Trip
 • Dziękujemy za wsparcie w organizacji wyjazdu.  Wyjazd był wielkim, pozytywnym zaskoczeniem, a zwiedzanie fabryki, linii produkcyjnej oraz przejażdżka Ferrari wywołało u nas niesamowitą radość i satysfakcje. Wyjazd na 5+.
 • Dziękujemy za super zabawę. Było jak w filmie "Szybcy i wściekli" -:) W końcu ja również będąc na miejscu skorzystałem z okazji i pojeździłem, najbardziej zafascynowane były chyba jednak dzieci które cały czas jeździły, a na koniec otrzymały niezłe prezenty zegarek i złote koczyki - oczywiście wszystko w kształtach logo Ferrari. Muzeum Ferrari jest piękne, Maseratii kolekcja jak i farma serowa super ! Do tego zwiedzony "prawie" cały Mediolan w tym na koniec San Siro. Pozdrawiam!